Puchar Przedwiośnia - Lista zgłoszeń
Klub Sportowy ARTEMISFoto

Lista zgłoszeń

# Imię Nazwisko Rok Kategoria Klub/szkoła, miejscowość Karta SI E1 E2 Wpisowe
1JoannaBanasiak2004K-10NMKS MOS Wrocław2016282+
2AleksandraBecmer2002K-10NMKS MOS Wrocław2016284+
3JAGODA BUGANIK2002K-10NORIENTPARK OSIECZNICA2025008+
4MartynaJaworska2002K-10NMKS MOS Wrocław413314+
5ZofiaKrudowska2002K-10NMKS MOS Wrocław2016283+
6JoannaMazurek2003K-10NMKS MOS Wrocław2016281+
7NataliaPęksa2002K-10NMKS MOS Wrocław413313+
8Aleksandra Pulda2002K-10NUKS TUKAN IWINY2025004+
9DominikaDwornikowskaK-10N PKMLKS "Echo" Twardogóra219518+
10EmiliaSinicaK-10N PKMLKS "Echo" Twardogóra219152+
11MajaSinicaK-10N PKMLKS "Echo" Twardogóra54082+
12MartaWajdaK-10N PKMLKS "Echo" Twardogóra54005+
13KatarzynaCiesiółka2000K-12MKS MOS Wrocław222888++
14JuliaKalitka2000K-12HKS Azymut Mochy423074+++
15KrystynaMastela2000K-12UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój2032329++
16AgnieszkaMazurek2001K-12MKS MOS Wrocław2016285+
17KatarzynaNowacka2000K-12HKS Azymut Mochy423073+++
18AleksandraWidziewicz2001K-12MKS MOS255595+
19Natalia Gibas1998K-12PKUKS TUKAN IWINY2025002+
20PaulinaTschierschke1998K-12PKUKS TUKAN IWINY2025001+
21Romana Dopierała1998K-14UKS Arkady Raszków2016192++
22ZofiaGalla1998K-14HKS Azymut Mochy423075+++
23KamilaGrobelna1998K-14MKS MOS Wrocław2016287+
24KatarzynaMaciejewska1999K-14UKS TRAPER Złocieniec553478++
25MichalinaMaik1999K-14UKS TRAPER Złocieniec2017994++
26PaulinaMądra1998K-14MKS MOS Wrocław2016289+
27Wiktoria Nowicka1999K-14UKS Arkady Raszków553472++
28HonorataRatajczak1998K-14HKS Azymut Mochy423080+++
29JuliaSeidel1999K-14HKS Azymut Mochy423087+++
30TeresaSembratowicz1998K-14MKS MOS Wrocław2016288+
31Natalia Wajrauch1999K-14UKS Arkady Raszków2016197++
32WiktoriaWierzba1999K-14MKS Paulinum, Jelenia Góra412287++
33EmiliaZięba1998K-14MKS MOS Wrocław2016286+
34AgnieszkaCych1999K-14 noc OpenMLKS "Echo" Twardogóra338907++
35Anna Matyba1996K-16UKS Arkady Raszków553467++
36WeronikaCych1996K-16WKS Sląsk Wrocław305990++
37AleksandraHornik1996K-16WKS Grunwald Poznań8887087+++
38WeronikaHutsenko1996K-16WKS Śląsk Wrocław889182+
39Joanna Jankowska1996K-16MKS Paulinum, Jelenia Góra338901++
40ZuzannaKaczmarek1997K-16WKS Grunwald Poznań249953+++
41KatarzynaKalitka1996K-16HKS Azymut Mochy412419+++
42WiktoriaKlimczak1997K-16WKS Grunwald Poznań249934+++
43JoannaKulas1996K-16UKS Arkady Raszków2016191++
44PaulinaLewandowska1997K-16WKS Grunwald Poznań249938+++
45AngelikaMaciejewska1996K-16UKS TRAPER Złocieniec1503957+++
46KatarzynaMirecka1996K-16HKS Azymut Mochy423090++
47SandraPomian1997K-16UKS TRAPER Złocieniec1970209++
48MagdalenaTeichert1996K-16HKS Azymut Mochy412421+++
49Katarzyna Walczak1996K-16UKS Arkady Raszków553464++
50DominikaWierzbińska1996K-16HKS Azymut Mochy412422+++
51DominikaBurdyna1995K-18UKS "TUKAN" Iwinypóźniej++
52KatarzynaGalla1995K-18HKS Azymut Mochy505083+++
53AngelikaHaniszewska1995K-18UKS "TUKAN" Iwinypóźniej++
54DominikaKanikowska1995K-18UKS "TUKAN" Iwinypóźniej++
55IgaKarbowiak1995K-18WKS Śląsk Wrocław889174+
56MartynaMacul1995K-18UKS TRAPER Złocieniec1905995+++
57GabrielaStec1994K-18WKS Śląsk Wrocław889181+
58Aleksandra Waszczuk1995K-18UKS TRAPER Złocieniec1995097+++
59TolaZawodnik1994K-18WKS Oleśniczanka54092+
60AnnaDonczew1993K-20WKS Śląsk Wrocław889173+
61Paulina Dudzińska1992K-20UKS Arkady Raszków504412++
62GretaJęśkowiak1993K-20HKS Azymut Mochy997853+++
63SaraJęśkowiak1993K-20HKS Azymut Mochy842660+++
64MałgorzataSzeliga1993K-20UKS "TUKAN" Iwinypóźniej++
65NataliaKarasek1986K-21WKS Śląsk Wrocław895003+
66AdriannaKobusińska1991K-21WKS Grunwald Poznań887094++
67AnnaKoconka1990K-21WKS Śląsk Wrocław889184++
68AnnaKomar1980K-21Wrocławwypożyczę++
69KamilaLubak1991K-21WKS Śląsk Wrocław2017992++
70PaulinaMłodzik-Latańska1990K-21Trzebnicawypożyczę++
71MariaPoliszczuk1994K-21WKS Śląsk Wrocław889179++
72HannaWiśniewska1990K-21WKS Śląsk Wrocław504050+
73AgnieszkaWrzesińska1989K-21indywidualnie4606430+
74EwaCych1971K-35/40MLKS "Echo" Twardogóra219503+
75BarbaraNowak1970K-35/40HKS Azymut Mochy423082+++
76HonorataPaterek1974K-35/40HKS Azymut Mochy412418+++
77Anna MariaWłodarczyk1975K-35/40KS Artemis Wrocław2026159++
78BarbaraGalla1959K-45+HKS Azymut Mochy412417+++
79AlicjaHornik1963K-45+WKS Grunwald Poznań412020++
80IwanaSawościanik1967K-45+UKS TRAPER Złocieniec553474++
81DOMINIKBUGANIK2002M-10NORIENTPARK OSIECZNICA2025007+
82MaksymilianCych2003M-10NMLKS "Echo" Twardogóra54115+
83MikołajCych2003M-10NMLKS "Echo" Twardogóra305990+
84AlexGrobelny2002M-10NLesznowypożyczę++
85STANISŁAWPACHNIK2003M-10NUKS TUKAN IWINY2025006+
86JakubToborek2003M-10NMKS MOS Wrocław2016290+
87vacatvacat2002M-10NMLKS "Echo" Twardogórabędzie+
88vacatvacat2002M-10NMLKS "Echo" Twardogórabędzie+
89vacatvacat2002M-10NMLKS "Echo" Twardogórabędzie+
90KrzysztofOrlikowskiM-10N PKMLKS "Echo" Twardogóra54072+
91DawidAftowicz2000M-12MKS MOS Wrocław413318+
92GrzegorzAftowicz2000M-12MKS MOS Wrocław413316+
93JakubCzapliński2000M-12MKS MOS Wrocław413320+
94ArkadiuszJach2001M-12MKS MOS Wrocław2016292+
95MikołajKrawczyński2000M-12MKS MOS Wrocław2016294+
96FilipLedniowski2000M-12MKS MOS Wrocław2016296+
97JakubŁuczak2000M-12HKS Azymut Mochy412402+++
98JakubMaliński2000M-12MKS MOS Wrocław2016293+
99JakubPonkało2000M-12MKS MOS Wrocław2016295+
100Grzegorz Słoma2001M-12UKS TUKAN IWINY2025003++
101GracjanCupryś1999M-14HKS Azymut Mochy412420+++
102MarcelDomagała1998M-14MKS Paulinum, Jelenia Góra346829++
103MarekFirlej1998M-14HKS Azymut Mochy423088+++
104JakubGarstka1998M-14UKS Arkady Raszków553473++
105MaciejGudowski1998M-14MKS Paulinum, Jelenia Góra301313+
106BłażejKrudowski1999M-14MKS MOS Wrocław2016297+
107MateuszLubak1998M-14MKS MOS Wrocław2016299+
108PiotrNiezgódka1999M-14UKS Arkady Raszków2016198++
109KarolRycerski1998M-14MKS Paulinum Jelenia Góra886665++
110JakubSawościanik1998M-14UKS TRAPER Złocieniec1998923+++
111SzymonSosenko1998M-14MKS MOS Wrocław2016298+
112DawidSzymysł1999M-14HKS Azymut Mochy423085+++
113SebastianZaród1998M-14MKS Paulinum, Jelenia Górawypożyczę+
114DamianBecmer1997M-16WKS Śląsk Wrocław889180++
115KacperDłużak1997M-16HKS Azymut Mochy423076+++
116ŁukaszFranek1996M-16HKS Azymut Mochy423086++
117OscarKurleto1997M-16UKS TUKAN IWINY2025010++
118MaciejLucerski1997M-16MKS Paulinum, Jelenia Góra889678++
119MaciejNowak1996M-16MKS Paulinum, Jelenia Góra886697++
120ErykPauch1997M-16HKS Azymut Mochy423089+++
121AdamSawościanik1996M-16UKS TRAPER Złocieniec1997225+++
122AmadeuszStankiewicz1997M-16MKS Paulinum, Jelenia Góra2018217++
123BartoszSzeliga1996M-16UKS "TUKAN" Iwinypóźniej++
124PawełWerda1997M-16UKS TUKAN IWINY2025011++
125MarcinWieczorek1997M-16UKS "TUKAN" Iwinypóźniej++
126MateuszDzioba1995M-18MKS Paulinum, Jelenia Góra886647++
127KrzysztofHołub1995M-18MKS Paulinum, Jelenia Góra338902++
128JoachimIwaszczyszyn1994M-18WKS Śląsk Wrocław2018699++
129SzymonKaczmarek1995M-18HKS Azymut Mochy997887+++
130PiotrOstój1994M-18WKS Śląsk Wrocław2016462++
131SzymonPłaneta1994M-18WKS Oleśniczankawypożyczę+
132MateuszPodsiadły1995M-18WKS Śląsk Wrocław889183++
133KamilRycerski1994M-18MKS Paulinum Jelenia Góra361841++
134AdrianSzostak1995M-18UKS Arkady Raszków553464++
135MariuszWojnowicz1994M-18UKS "TUKAN" Iwinypóźniej++
136JacekGalla1993M-20HKS Azymut Mochy505082+++
137MikołajGrabiec1993M-20HKS Azymut Mochy505084+++
138TadeuszMatyja1993M-20MKS Paulinum, Jelenia Góra338904++
139MarekPochopień1992M-20WKS Oleśniczankawypożyczę+
140DamianRychły1992M-20HKS Azymut Mochy997824+++
141MarekWojnowicz1992M-20UKS "TUKAN" Iwiny505127++
142PiotrBąk1978M-21KB Lupus Oleśnicawypożyczę+
143MikołajDutkowski1991M-21UKS Arkady Raszków1011992++
144FranciszekGalla1989M-21HKS Azymut Mochy423081+++
145MarekGalla1987M-21HKS Azymut Mochy997889+++
146PrzemysławHajdas1980M-21WKS Śląsk Wrocław1431999++
147KornelJaskuła1984M-21MOD-X.orgwypożyczę++
148MarcinJasnowski1979M-21Wrocławwypożyczę+
149MichałKalata1989M-21indywidualnie412111+
150MichałKorynek1982M-21Wrocławwypożyczę++
151WojciechKowalski1982M-21WKS Śląsk Wrocław504042++
152DanielKrasulak1981M-21WKS Śląsk Wrocławwypożyczę+
153KamilKról1989M-21OKR OŚ Oborniki Śląskiewypożyczę+
154ArkadiuszKujda1979M-21JW 2697 Brzeg361804++
155RafałMatyja1991M-21MKS Paulinum, Jelenia Góra2007560++
156Łukasz Mostek1991M-21MKS Paulinum, Jelenia Góra2007559++
157WojciechPachnik1991M-21UKS "TUKAN" Iwiny504407++
158TomaszPancerowicz1986M-21WKS Śląsk Wrocław895002++
159PatrykPietrzak1981M-21HKS Azymut Mochy423084+++
160BartłomiejPyra1979M-21WKS Śląsk Wrocław886319++
161DawidStefański1989M-21WKS Gruwnald Poznań501145+
162JarosławTeresiński1982M-21WKS Oleśniczankawypożyczę+
163ŁukaszZawodnik1988M-21WKS Oleśniczankawypożyczę+
164DamianDutkiewicz1977M-35MKS Paulinum, Jelenia Góra886699++
165Karol Gmur1976M-35UKS Arkady Raszków895239++
166ŁukaszKomar1977M-35Wrocławwypożyczę++
167JerzyLedniowski1976M-35MOS Wrocławwypożyczę++
168JózefMaliński1975M-35MKS MOS Wrocław413315+
169RafałMastela1973M-35UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój2032330++
170DariuszBecmer1971M-40WKS Śląsk Wrocław889178++
171PiotrCych1968M-40WKS Sląsk Wrocławbędzie++
172PiotrMazurekM-40WKS Śląsk Wrocław889175+
173DariuszPachnik1969M-40UKS "TUKAN" Iwiny504408++
174MarcinSławiński1971M-40KS Artemis1603314+
175KalikstSobczyński1971M-40WKS Śląsk Wrocław505098+
176MarcinSzczygieł1971M-40MKS MOS Wrocław2016300+
177KrzysztofWrzesiński1968M-40WKS Śląsk Wroclaw1394890++
178ArturJaworski1967M-45indywidualniewypożyczę++
179KrzysztofUrbaniak1967M-45Gwardia Warszawa670819++
180KrzysztofUrbaniak1967M-45WKS Gwardia Warszawa670819++
181RemigiuszWidziewicz1966M-45WKS Śląsk Wrocław504031++
182SylwesterWiśniewski1964M-45KS Burza Wrocław886669++
183AndrzejGalla1959M-50/55HKS Azymut Mochy412401+++
184RomualdGuga1955M-50/55WKS Śląsk Wrocław889177++
185WacławJaskuła1954M-50/55MOD-X.orgwypożyczę++
186Andrzej Jasnowski1953M-50/55Śląskwypożyczam+
187KrzysztofKraśniewski szukam chętnych do sztafety1961M-50/55Orkan Ostróda413371+++
188MarekPietrusiński1956M-50/55KS Artemis2035173++
189MarekPoloczek1955M-50/55KS Artemis2015840+++
190AndrzejSkonieczny1957M-50/55WKS Oleśniczanka413333+
191AntoniSzotek1955M-50/55ATZ Racibórz345990+++
192AdamBogulak1948M-60+MKS Paulinum, Jelenia Góra412179++
193KazimierzDura1939M-60+Wrocławwypożyczę++
194HenrykGliński1950M-60+KS Artemis305974++
195Michal Adamski1979OPENWroclawwypożyczę+
196RobertSzewczyk1996OPENUKS "TUKAN" Iwinypóźniej++
197Ela i PiotrekGolinowscyOPEN-Rnieznanewypożyczę++
198Paweł i AleksandraGolinowscy2000OPEN-Rnieznanewypożyczę++
199JustynaJaworska1999OPEN-RMKS MOS Wrocław413312+
200HannaMastela2005OPEN-RUKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój2032328++
201Sylwester Nowakowski1973OPEN-RTrzebnicawypożyczę++
202ERYK PULDA2004OPEN-RUKS TUKAN IWINY2025005+
203KrzyszofRist2001OPEN-RMKS MOS Wrocław413311+

 

 
Organizatorzy:
 



Sponsorzy:
 



Partnerzy:
 



Patronat
medialny:

 


Polecamy:
 


Klub Sportowy Artemis Wrocław - artemis.wroclaw.pl

Redakcja: Róża Spiliszewska - ozam@gazeta.pl