Puchar Przedwiośnia - Lista zgłoszonych sztafet
Klub Sportowy ARTEMISFoto

Lista zgłoszonych sztafet

# Kategoria Klub, miejscowość Nazwa sztafety Wpisowe Imię Nazwisko Rok SI
1K HKS Azymut MochyAzymut1    
    
    
2K UKS Arkady RaszkówRaszków0    
    
    
3K WKS Śląsk WrocławWKS Śląsk0    
    
    
4KD MKS MOS WrocławMKS MOS 10    
    
    
5KD UKS Arkady RaszkówRaszków 10    
    
    
6KD UKS Arkady RaszkówRaszków 20    
    
    
7KD PKUKS TUKAN IWINYMałe Czoczosanki0Natalia Gibas1999 
Paulina Tschierchke1999 
AngelikaSzewczyk1999 
8KJ UKS "TUKAN" IwinyIwinki0DominikaKanikowska1995później
DominikaBurdyna1995później
AngelikaHaniszewska1995później
9KJ UKS TRAPER ZłocieniecTraperki1Martyna Macul19951905995
AngelikaMaciejewska19961503957
Aleksandra Waszczuk19951995097
10KJ WKS Śląsk WrocławWKS Śląsk 0    
    
    
11KJM HKS Azymut MochyAzymut1    
    
    
12KJM MKS Paulinum, Jelenia GóraPaulinum0    
    
    
13KJM UKS Arkady RaszkówRaszków0    
    
    
14KJM WKS Grunwald PoznańWKS Grunwald1    
    
    
15KM HKS Azymut MochyAzymut1    
    
    
16KM MKS MOS WrocławMKS MOS 10    
    
    
17KM UKS Arkady RaszkówRaszków 10    
    
    
18KM UKS Arkady RaszkówRaszków 20    
    
    
19KV HKS Azymut MochyAzymut1    
    
    
20M HKS Azymut MochyAzymut 11    
    
    
21M HKS Azymut MochyAzymut 21    
    
    
22M MKS Paulinum, Jelenia GóraPaulinum10    
    
    
23M MKS Paulinum, Jelenia GóraPaulinum20    
    
    
24M UKS "TUKAN" IwinyTUKAN KOKS0MarekWojnowicz1992505127
WojciechPachnik1991504407
BartekSzeliga1996 
25MUKS "TUKAN" IwinyTUKAN POWER0MałgorzataSzeliga1993 
DariuszPachnik1969504408
MariuszWojnowicz1994później
26M WKS OleśniczankaOleśnica0    
    
    
27MWKS Śląsk WrocławWKS Śląsk 10    
    
    
28M WKS Śląsk WrocławWKS Śląsk 20    
    
    
29MD HKS Azymut MochyAzymut1    
    
    
30MD MKS MOS WrocławMKS MOS 10    
    
    
31MD MKS MOS WrocławMKS MOS 20    
    
    
32MD MKS MOS WrocławMKS MOS 30    
    
    
33MD TUKAN/ORIENTPARKORIENTPARK ONE0Grzegorz Słoma2001 
DominikBuganik2002 
StanisławPachnik2003 
34MD UKS Arkady RaszkówRaszków 10    
    
    
35MD UKS Arkady RaszkówRaszków 20    
    
    
36MD UKS Arkady RaszkówRaszków 30    
    
    
37MD PK UKS Arkady RaszkówArkady spacer 28 osób0    
    
    
38MJ WKS Śląsk WrocławWKS Śląsk0    
    
    
39MJM HKS Azymut MochyAzymut0    
    
    
40MJM MKS Paulinum, Jelenia GóraPaulinum0    
    
    
41MJM UKS Arkady RaszkówRaszków0    
    
    
42MJM UKS TRAPER ZłocieniecTraperzy1    
    
    
43MM HKS Azymut MochyAzymut1    
    
    
44MM MKS MOS WrocławMKS MOS 10    
    
    
45MM MKS Paulinum, Jelenia GóraPaulinum0    
    
    
46MM UKS Arkady RaszkówRaszków 10    
    
    
47MM UKS Arkady RaszkówRaszków 20    
    
    
48MV MKS MOS WrocławMKS MOS 10    
    
    
49MV MKS MOS WrocławMKS MOS 20    
    
    
50MV OstródaDowolna1KrzysztofKraśniewski1961413371
KrzysztofWrzesiński19681394890
MichałKalata1989412111
51OPENUKS "TUKAN" IwinyTUKAN FUN0RobertSzewczyk1996później
   później
MarcinWieczorek1997 
52OPENUKS TUKAN IWINYKONIE TRZY0PawełWerda1997 
RobertSzewczyk1997 
Oscar Kurleto1997 

 

 
Organizatorzy:
 



Sponsorzy:
 



Partnerzy:
 



Patronat
medialny:

 


Polecamy:
 


Klub Sportowy Artemis Wrocław - artemis.wroclaw.pl

Redakcja: Róża Spiliszewska - ozam@gazeta.pl